Workshopy

Seberozvojové Workshopy

Pokud máte chuť pracovat sami na sobě a zároveň potkat podobně smýšlející lidi, přijďte na některý z mých seberozvojových workshopů. Starám se vždy o laskavou a bezpečnou atmosféru a samozřejmostí je i něco dobrého a domácího na zub. Workshopy nevyžadují žádnou předchozí zkušenost či dovednost, jsou zábavné, rozvojové a nabijí vás energií. 

Ve skupině je maximálně šest lidí tak, abychom se velmi pohodlně vešli do prostoru v Kralupech nad Vltavou. Máte partu kamarádek a chtěly byste workshop sami pro sebe? Dejte vědět.

Cyklus workshopů: JÁ A  MŮJ ŽIVOT

1. MAPA MÉHO ŽIVOTA

Každý z vás dostane čtvrtku velikosti A3 a namalujeme si mapu našeho života. Jaké události se mi během života staly? Co jsem se díky nim nauči/a? Co jsou mé zdroje a jak je čerpám? Souvisí nějak hloubka událostí s jejich dopadem pro přítomnost?

Budeme mít čas i pro sdílení a naslouchání, o kterém si řekneme více a tuto velmi důležitou dovednost prohloubíme. 

2. ZBYTEK MÉHO ŽIVOTA ZAČÍNÁ PRÁVĚ TEĎ, ANEB PROSTOR MÝCH SNŮ A PŘÁNÍ

Pojďme se v malé skupině potkat se sebou samými a  zažít dvě hodiny klidu jen pro sebe. Budeme tvořit svůj Prostor snů a přání pro náš život. Jaký chceme, aby byl? Co pro to potřebujeme? Je dobré si uvědomit, že jsme smrtelní.. když si představíte situaci, že sedíte na smrtelné posteli.. čeho, co jste udělali či neudělali, byste nejvíce litovali? Je čas to změnit..

Dáme si čaj, něco dobrého, a budeme mít čas v klidu se zastavit, zamyslet se nad tím, co bychom chtěli zažít, prožít, změnit či podpořit, začít či dokončit. Pak budeme stříhat, lepit, psát či malovat, abychom své myšlenky zhmotnili a podpořili. Svůj prostor přání si pak každá vezme s sebou. 

Bude chvíle i na vzájemné sdílení a podporu. 


 Dále mám v plánu zvát si hosty.. právě pro vás připravuji večer s aromaterapií…
 

 
 
 
: