Koučink

Koučink a psychologické poradenství

Koučink

Koučink vám pomůže zjistit, co kdo jste, a co vlastně v životě chcete. Pokud jste uvízli na mělčině, pomůže vám se znovu rozjet. Je dobrým pomocníkem, když potřebujete dosahovat cílů, zorientovat se v situaci a rozhodnout se, co dál. S tím souvisí schopnost převzít zodpovědnost za svůj život. Najdete cestu, po které chcete jít a budete mít i jednotlivé kroky, které vedou k cíli. To přinese větší motivaci, více životní energie a nadhled. 

Díky metodám, které v koučování používám, nejde jen o prostý rozhovor, ale proces je zábavný a plyne s lehkostí. 

Koučink jsem studovala v roce 2018/2019 u Magdaleny Vokáčová ve výcviku pro profesionální kouče Koučink jako umění. Proč? Protože umění miluju a ráda si hraju. A Magdalena mi poskytla přesně ty nástroje, které jsou na tuto podobu koučování ideální. 

Koučink jako takový jsem začala studovat a používat ale mnohem dříve. A to, když jsem několik let pracovala jako HR Director v nadnárodní společnosti, kde jsem měla na starosti personální a backoffice oddělení v ČR a SR. I díky koučování se mi dařilo mít spokojený tým, který se dále rozvíjel. A i já na svou vlastní kůži jsem si vyzkoušela, jak důležité a osvěžující je, když můžete ideálně jednou za 3-4 týdny na hodinu vyskočit z pracovního kolotoče, v klidu se nadechnout, sednout si se svým koučem a podívat se na svou práci i život z nadhledu.

Výsledkem takových setkání je zvýšení motivace, výkonnosti, celkové spokojenosti a tím i loajality zaměstnance. Člověka, jenž je pro firmu (vedle know-how) tím největším pokladem. 

V současné chvíli koučuji jak klienty, kteří chodí sami za sebe, tak i klienty, kterým kouče platí zaměstnavatel. Prostor pro koučování mám v Kralupech nad Vltavou, ale běžně za klienty jezdím do jejich firmy a nebo do Prahy. Také není výjimkou online setkání. 

Koučovací proces si vždy domlouvám dopředu, obvykle na 6-12 měsíců. První setkání je na cca 30 minut a je zdarma. Slouží k tomu, abychom se vzájemně poznali a zjistili, jestli nás to spolu bude bavit.

Pro bližší nabídku se neváhejte ozvat buď telefonicky na číslo +420 774 719 844, nebo mi pošlete email na katerina@kasprikova.cz